קייטרינג לאזכרה

בקייטרינג דה בסט אנו מתאימים את המנה לבקשות שלכם, ניתן להזמין מנה בשרית או מנת דג.

המנה כוללת :  6 סוגי סלטים  3 תוספות חמות  3 סוגי בשרים לבחירה,לחמניה

רק 45 ש"ח

ניתן להוסיף : כלים חד פעמי מהודר, שתייה קלה, מלצרים להגשה ופינוי. 
150 ש"ח הובלה במרכז הארץ
נשמח לענות לכל שאלה התקשרו 050-8355582 באפשרותכם למלא את הפרטים ואנו נחזור אליכם.

קייטרינג לאזכרה של קייטרינג דה בסט.

אנו בקייטרינג דה בסט מספקים ללקוחות שלנו אוכל לאזכרות הרבה מאוד שנים. אלו רגעים לא קלים כאשר מאבדים אנשים קרובים ואהובים ולנו הניסיון לעזור לכם ע"י שירות קייטרינג לאזכרה. כל משפחה ובכל פינה בארץ ישנם מנהגים שונים בתקופת האבלות, אך ללא ספק אוכל טוב מנחם את האנשים שבזמן זה עסוקים באבל פרטי שלהם. 

מרגע השיחה אנו נעזור לכם ונבנה ביחד מנה מכבדת ומתאימה למנהגים שלכם. מנה המורכבת מסלטים טריים שאנו מכינים במטבח שלנו מהירקות והחומרים הטריים ביותר והאיכותיים ביותר. את הסלטים אנו מקפידים לארוז ולשלוח לכם מסומנים בצורה ברורה. בנוסף ניתן לבחור תוספות חמות למנה כגון : אורז לבן, שעועית ירוקה, תפוחי אדמה, ירקות מוקפצים ועוד מהתפריט שלנו. מספר התוספות ובחירתן היא אישית ומאוד משתנה ולרוב מתיעצים איתנו מה המתאים ביותר לדעתנו. כך גם בהקשר המנה הבשרית, תוספת הדג ואפרויות בחירה למנחמים.

אנו בקיירטינג דה בסט מכינים אוכל לאזכרות, לשבעה, לסעודת מצווה וליום השלושים או שנה בדגש על שירות. אלו זמנים שבהם אתם עסוקים באבלכם ובמשפחותיכם ולכן אנו דואגים להקל עליכם. לו הניסיון והיכולת לספק גם שירות כולל עם כלי אוכל, שתייה ושירות מלצרים כך שלא יהי צורך לדאוג וכל נושא הארוחה יטופל ע"י אנשים מנוסים ומקצועיים.

 

התקשרו והזמינו קייטרינג לאזכרה בקייטרינג דה בסט.  050-8355582

קייטרינג לברית

קייטרינג לבר מצווה

קייטרינג לחתונה