קייטרינג לשבת חתן

למבצעים והזמנות  התקשרו   050-83-555-82

מבצע שבת חתן 115 ₪  למנה

כולל : 

סעודת ערב שבת

שבת בוקר

וסעודה שלישית

______

 

פרוט התפריט 

ערב שבת
6 סוגי סלטים 
מנת ביניים דג
3 תוספות חמות 
3 סוגי בשרים כולל פרגית
סעודה שנייה :
5 סוגי סלטים 
3 תוספות חמות או חמין כתוספת
3 סוגי בשרים כולל פרגיות/סיר חמין בשרי
סעודה שלישית :
דג מטוגן, פשטידות כגון: מרוקאית/תפוחי אדמה/פטריות,בורקס ובלינצ'ס
4 סוגי סלטים

משלוחים לכל הארץ(בתוספת מחיר)

נשמח לענות לכל שאלה התקשרו 050-8355582 באפשרותכם למלא את הפרטים ואנו נחזור אליכם.

קייטרינג לשבת חתן של קייטרינג דה בסט - תטעמו ולא תאמינו.

בהזמנת קייטרינג לשבת חתן אנו מספקים שלוש ארוחות המורכבות מידע שצברנו אחרי שנים רבות של לקוחות מרוצים. לנו הידע והיכולת לספק לכם אוכל מוכן לשבת חתן כך שאתם והאורחים שלכם תהנו מכל מנה ומנה בתפריט שלנו.

בהזמנה של קייטרינג לשבת חתן אנו משתמשים במרכיבים האיכותיים ביותר והטריים ביותר, מתבלים בתבלינים ומוסיפים הרבה רגש כדי שהמאכלים שלנו ישמחו אתכם. בחירת המרכיבים הוא שלב חשוב מאוד בהכנת המנות ואיכותם, ומהווים הבסיס למנות שלא מפסיקים לדבר עליהם. כל מרכיב וכל מוצר שאנו משתמשים עומד בסטנדרט הגבוה ביותר של הכשרות ונבדק בקפדנות.

הרבה פעמים שואלים אותנו האם המנות יספיקו? אצלנו אף אחד לא נשאר רעב ואנו מספקים כמות נדיבה לפי מספר המוזמנים. הרכב המנות שנבחר מאפשר לכל אורח בחירה בין כל הסלטים תוספות וכמובן בשרים, כך שאנו עונים לכל העדפות של האורחים ובאפשרותם לבחור את המנות לפי טעמם האישי.

הקייטרינג לשבת חתן מגיע ארוז היטב ומסומן ומחולק לארוחות. בארוחת שבת כל שעליכם לעשות הוא לפתוח את המנות המסומנות וכך בשאר הארוחות. סימון זה מונע בלבול ומאפשר לכם בקלות וללא דאגה להגיש את בחירתכם לאותה ארוחה.

התקשרו עוד היום והזמינו קייטרינג לשבת חתן בקייטרינג דה בסט!חדש!אירוע "על האש" בשטח פתוח!כשר למהדרין!להזמנות-  050-8355582

קייטרינג לברית

קייטרינג לבר מצווה

קייטרינג לחתונה